موردی پیدا نشد

حذف فیلترها

آشنایی با شرکت آلتون

آلتون در سال 1389 از ادغام دو شرکت تولیدی الباگاز و کارخانه ی تولیدی عادل گاز،تاسیس شد. این دو تصمیم به تولید محصولات جدید،با طراحی و کیفیت بی نظیر گرفتند. این برند که در رده ی شرکت های تازه تاسیس قرار دارد، توسط حسین شعبانی، در منطقه ی صنعتی آیینه ورزان دماوند احداث شده است. بهتر است بدانید محصولات این شرکت (اجاق گاز مبله، اجاق گازهای رومیزی،فرهای توکار به صورت برقی و برقی- گازی) با استفاده از پیشرفته ترین ابزارها،تکنولوژی های مدرن روز و قطعات ایرانی ساخته میشود.

علت شهرت آلتون

  1. شعار این برند، کیفیت پایدار است. در راستای همین شعار، تمام محصولات این شرکت، با نظارت دقیق متخصصان کنترل کیفیت و مطابق با قوانین استاندارد ملی، تولید و عرضه میشود.
  2. حضور در بازارهای خارجی و ارائه ی محصولاتی خاص و با کیفیت.
  3. برای تمامی گازها و فرها دارای برچسب انرژی هستند.
  4. گارانتی 24 ماهه و 10 سال خدمات پس از فروش، گواه بر کیفیت و دوام بالای محصولات این شرکت است.
  5. اجاق گاز های صفحه ای و مبله ی این برند از بهترین محصولاتی است که در میان مصرف کنندگانش، رتبه ی بیشترین رضایت را دارد.
  جهت دسترسی به انواع محصولات، استعلام آنلاین قیمت به صورت آنلاین، لحظه ای وهمچنین جهت خرید انواع محصولات آلتون و سایر برندهای معتبر با امکان مقایسه ی آنلاین، میتوانید از طریق سایت درتودر اقدام کنید. مشاوران متخصص ما به صورت رایگان در خدمت شما هستند.