آشنایی با شرکت داتیس

داتیس( کارخانه ی الماس بلورین ایرانیان) در سال 1387 در منطقه صنعتی ایوانکی تاسیس شد. حوزه ی فعالیت: طراحی و تولید محصولات مربوط به آشپزخانه از جمله: اجاق گازهای صفحه ای،انواع هود، فر و سینک های زیبا و با دوام است. بهتر است بدانید محصولات این مجموعه کاملا ایرانی است. از اهداف این شرکت میتوان به رقابت با طرح و کیفیت محصولات خارجی با قیمت اقتصادی، ایجاد شغل برای جوانان ایرانی، بی نیازی از واردارت اروپایی و تبدیل  شدن به برترین تولید کننده در حوزه ی تولید ملی اشاره داشت.

علت شهرت شرکت داتیس

  1. 24 ماه گارانتی برای محصولات هود، توستر و اجاق گاز، 18 ماه گارانتی برای محصولات سینک،فر و مایکروویو و 10 سال خدمات پس از فروش گویای دوام و کیفیت محصولات این برند است.
  2. استفاده از بروزترین ماشین آلات و تکنولوژی های پیشرفته روز دنیا با برترین متخصصان و مشاورین خارجی.
  3. تنوع بالای محصولات با طراحی های جدید و به روز.
  4. دارا بودن پرسنل و کارکنان متخصص، سخت کوش و وجود مدیران مسئول سبب تولید محصولات طبق نیاز و سلیقه ی مشتریان با بالاترین استانداردهای روز دنیا شده است. 
  5. دارای استاندارد و گواهی نامه داخلی و بین المللی از جمله ISO9001 است.
  6. دارا ی گواهینامه ی ISO 10002 از TUV ایتالیا و رضایت مشتری و مشتری مداری استاندارد.
جهت دسترسی به انواع محصولات، استعلام آنلاین قیمت به صورت آنلاین، لحظه ای وهمچنین جهت خرید انواع محصولات داتیس و سایر برندهای معتبر با امکان مقایسه ی آنلاین، میتوانید از طریق سایت درتودر اقدام کنید. مشاوران متخصص ما به صورت رایگان در خدمت شما هستند.