سوالات متداول در تو در

چرا درتودر؟

در عصر فروش آنلاین حرف اول را اصالت و گارانتی کالا میزند.فروشگاه اینترنتی درتودر ( الفبای صنعت ساختمان اول ) نماینده رسمی شرکت های استیل البرز و اخوان جم ، یک خرید با اصالت را به شما تضمین میدهد همچنین وبسایت درتودر دارای نماد اعتماد الکترونیکی میباشد که آرامش و اطمینان را برای خرید به شما هدیه میدهد.

چه تضمینی در مورد اصالت کالا وجود دارد؟

کلیه کالاهای ارائه شده در وبسایت را میتوانید از طریق بارکد درج شده بر روی کالا و شناسه ملی کالا و یا از طریق تماس تلفنی با تولید کننده اطمینان خاطر حاصل کنید.

آیا امکان پرداخت وجه در محل امکان پذیر است؟

بله، درحال حاضر پرداخت در محل فقط در شهر تهران امکان پذیر است و شما خریدار گرامی میتوانید با پیغام و هماهنگی با همکاران ما در پشتیبانی وبسایت درتودر ثبت سفارش نمایید.

چرا امکان پرداخت در محل برای شهرستان امکان پذیر نیست؟

ارسال کالا به صورت پرداخت درب منزل فقط از طریق شرکت پست امکان پذیر است که با توجه به ابعاد وزن و کالاهای ارائه شده توسط درتودر ،هزینه این ارسال ها منطقی نیست.

منظور از تخلیه بار چیست؟ و ارسال بار به شهرستان چگونه اتفاق می افتد؟

کالا ها و محصولات ارائه شده توسط وبسایت درتودر با توجه به وزن و سایز امکان ارسال با پست و تیپاکس را نداریم بنابراین برای ارسال های شهرستان کالا ها از طریق باربری انجام میشود که در آن همه کالا ها با دقت بیشتری جا به جا میکند و هم محدودیت های وزن و سایز از بین میرود و در نهایت جهت دریافت کالا باید به دفتر باربری شهرستان که از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد مراجعه و یا طی هماهنگی با باربری درخواست ارسال به آدرس خود را نمایید که طبیعتا هزینه ارسال از باربری تا آدرس به عهده خود شما خواهد بود.

من هزینه باربری را در وبسایت پرداخت کردم ولی در باربری مجددا درخواست پول کردند؟

یکی از مهمترین عوامل در فروش اینترنتی مشخص بودن هزینه تمام شده کالا میباشد ولی متاسفانه با توجه به عدم نظم سیستمی اکثر باربری ها هزینه کامل ارسال در تهران مشخص نمیشود و هزینه نهایی در مقصد مشخص میشود و در صورت پرداخت هزینه در تهران باز هم توسط باربری اقدام به دریافت مبلغ تحت عنوان هزینه تخلیه بار میکنند که معمولا این هزینه مبلغ کم و قابل چشم پوشی هست ولی در صورتی که مبلغ درخواستی باربری هزینه سنگین و قابل توجه ای بود قبل از پرداخت به باربری و تحویل کالا حتما پشتیبانی را در جریان قرار دهید تا پیگیری لازم را انجام دهند.