درباره ی ما

تاریخچه شرکت الفبای صنعت ساختمان اول

بازرگانی حبیبی در سال 1360 توسط حمیدرضا حبیبی با هدف راه اندازی یک کسب و کار در زمینه خدمات و تامین پروژه های ساختمانی تاسیس شد . با شروع رشد سریع جمعیت و شهر ها و نیاز به تاسیسات صنعتی جدید ، رشد سریع خودرو سازی و پروژه های نفتی و با توجه به توانایی بالا در زمینه طراحی و تولید قطعات فولادی ، مجموعه تصمیم به راه اندازی تولید قطعات فولادی گردید و موفق به تامین نیاز های پروژه های عمرانی ، نفتی ، راهسازی و ساختمانی شد .

با توجه به تحولات بازار و نیاز فزاینده به لوازم آشپزخانه ، مجموعه اقدام به گسترش فعالیت های خود در این زمینه کرد.

در دوران ابتدایی ، شرکت الفبای صنعت ساختمان اول برای رضایت مشتریان ، به ارائه خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب تمرکز کرد. این رویکرد به شرکت کمک کرد تا با حفظ معیار های کیفیت، بازار خود را توسعه دهد و رشد مطلوبی را در طول سال های گذشته داشته باشد .

در طول سال های گذشته ، مجموعه ما با راه اندازی وبسایت درتودر برای ارتقای کیفیت خدمات و افزایش رضایت مشتریان و همچنین در راستای تسهیل ارتباط با مشتریان خود و بخش خدمات قبل و پس از فروش خود را نیز توسعه داده است .


ارزش ها و تعهدات فروشگاه آنلاین درتودر

  • کیفیت محصولات : وبسایت درتودر به مشتریان خود این اطمینان را میدهد که محصولاتی را عرضه دهد که از کیفیت بالا در ساخت و از تولید کنندگانی باشد که تجربه و توانایی ارائه خدمات پس از فروش را داشته باشند .
  • قیمت مناسب : ما همواره تلاش میکنیم قیمتی مناسب برای فروش محصولاتمان با پاینبدی بر 3 اصل، عدم بر هم زدن قیمت بازار ، عدم ارائه قیمت رقابتی ناسالم با همکاران و در عین حال به مشتریان امکان خرید محصولات با کیفیت را بدهیم .
  • تجربه خرید مطمئن و آسان : سعی ما بر این بوده که به کاربران تجربه خریدی آسان ، شفاف و جذاب را میسر سازیم ،این شامل سادگی و راحتی مراحل خرید ، موجودی و قیمت لحظه ای دقیق ، شفافیت در هزینه ارسال محصول و ارسال سریع سفارش میباشد.
  • خدمات قبل و بعد از فروش : تلاش ما بر این بوده تا با جمع آوری داده های محصولات در وبسایت و مشاوره قبل از خرید و رفع مشکلات یا سوالات فنی پس از خرید محصولات پاسخگوی مشتریان باشیم .
  • حفظ حریم خصوصی : ما با وسواس زیادی در حفظ اطلاعات شخصی کاربران محافظت میکنیم .
  • رضایت مشتریان : ما با خدمتگزاری های با کیفیت ، به مشتریان وفادار بوده و به رضایت شما افتخار میکنیم .

فروش مهم است ، اما رضایت مشتری الویت ماست

علی حبیبی ( مدیر عامل )

فعالیت ها

شرکت الفبای صنعت ساختمان اول در زمینه پخش محصولات لوازم آشپزخانه و شیرآلات بهداشتی فعالیت دارد . این به این معناست که ما لوازم آشپزخانه را مستقیم از تولید کننده خریداری ( دست اول ) و توزیع و پخش مینماییم . در حال حاضر نماینده مستقیم، پخش شرکت استیل البرز و شرکت اخوان جم ، شرکت کن هستیم . دپو و موجودی کامل محصولات شرکت های فوق یکی از ویژگی های خاص ما میباشد .

فروشگاه حضوری درتودر

در حوزه دوم ، در ساخت پروژه های ساختمانی فعالیت داریم ، با بهره گیری از دانش روز و تجربه بالای تیم کاری با طراحی مناسب و استفاده از مواد با کیفیت در ساخت .

پروژه رایان با طراحی مناسب و استفاده از مواد با کیفیت در ساخت .

حوزه سوم ، تولید قطعات چدنی و فولادی ، در این بخش به صورت تولید کننده عمل میکنیم و در وندور لیست شرکت های نفتی و عمرانی قرار داریم ( آذران ذوب دیارنون و نام های تجاری تهران بست و … )

تولید قطعات چدنی و فولادی

تیم کاری

تیم کاری شرکت ما از افرادی با تجربه و متخصص در زمینه صنعت ساختمان تشکیل شده است و با بکارگیری از هوش ، انرژی و نظراتِ گروهی از جوانان پر تلاش و خلاق بهره مند هستیم . از تلفیق افراد با تجربه و جوان قادر به ارائه خدماتی با کیفیت بالا و بهینه شده به مشتریان خود هستیم .