جدیدترین محصولات اخوان ” هود ، گاز ، سینک ، فر ” بهار و تابستان 1402

جدیدترین محصولات اخوان ” هود ، گاز ، سینک ، فر ” بهار و تابستان 1402

معرفی جدیدترین محصولات اخوان از جمله هود های مخفی, با شروع سال 1402 شرکت اخوان اقدام به تغییر نام هود های مخفی خود نمود.

از ابتدای سال ۱۴۰۲، شرکت اخوان به منظور افزایش در تولید مدل های هود مخفی ، نام هود های مخفی خود را تغییر داد. این اقدام استراتژیک، به شرکت امکان می‌دهد تا با تغییر نامگذاری هود های سری H64 فعالیت هایش را گسترده تر ادامه دهد. با این تغییر نام ها، شرکت اخوان توانسته است تولیدات خود را وسیع تر به انجام برساند.

جدیدترین محصولات اخوان

در ادامه 2 مدل هود مخفی H208 و هود مخفی H203 به این لیست اضافه شدند .

هود مخفی مدل H203 اخوان
مشخصات فنی هود H208 اخوان

در تولید سینک باکسی نیز محصولاتی جدیدی معرفی و عرضه شدند:

سینک باکسی زیر کورینی 411 اخوان

سینک 411 آندرمونت یا زیر کابینتی 411 اخوان با ابعاد 79 سانتی متر در طول و 40 سانتی متر در عرض با قیمت 69,000,000 ريال در مرداد 1402 برای پخش قیمت گزاری شد .

سینک 411 زیر کورینی اخوان با دو لگن مربعی یک اندازه و یک شکل با طراحی مینیمال و خطی، مناسب آشپزخانه های مدرن با کابینت های که رویه سنگی و یا کورین را دارند ، مناسب میباشد .

همچنین با افزایش در قیمت برخی از مدل های R0 مواجه بودیم . آر زیرو به طراحی از سینک ها اشاره میشود که در تلاقی زوایای عمودی و افقی درون لگن 90 درجه میباشد.

افزایش قیمت مربوط به سینک زیرکورینی با کدهای زیر می‌باشد؛

334 _ 340 _ 342 _ 344 – 406 _ 407 _ 408 _ 410

لیست قیمت سینک اخوان مرداد 1402

جهت اطلاع از شرایط فروش محصولات اخوان ،با ما در  ارتباط باشید.

سینک باکسی توکار 333 اخوان

سینک باکسی 333 اخوان از سری دست ساز ، از دیگر محصولات تازه عرضه شده میباشد ، این سینک باکسی با طول 82.5 سانت و عرض 53 سانت با ضخامت 1 میلی متر میباشد .

با دو لگن عمیق و داشتن سطح مقطعی در قسمت بالا و پایین سینک که این طراحی باعث میشود تا تخته کار خود را در طول سینک حرکت دهید ( اسلاید کنید ) . اکسسوری همراه سینک 333 اخوان شامل : جامایع ظرفشویی پمپی ، تخته کار شیشه ای و سبد ریلی میباشد .

خرید اینترنتی سینک ۳۳۳ باکسی اخوان‎

در دسته فر های برقی نیز با تولیدی متفاوت و فر مجهز تری نسبت به رقبا و تولیدات قبلی رو معرفی کردند .

فر برقی F50 Pro اخوان

تا به حال تفاوت فر های سری پرو اخوان با سری معمولی اخوان در لولای آرام بند ، شیشه های ( Low E ( Emissivity کاهنده انتشار ، ریل تلسکوپی بوده است ، برای آشنایی بیشتر با این سری میتوانید مقاله مشاوره در خرید فر توکار اخوان ، راهنما و مقایسه را مطالعه بفرمایید .

فر برقی F50 Pro اخوان

این فر قابلیت پخت دو غذای متفاوت را بطور همزمان را دارا میباشد . با دارا بودن صفحه ی شیشه ای که این امکان را میدهد تا فضای درونی به 2 قسمت مجزا یا کابین تقسیم شود . هر کابین شامل یه فن کانوکشن مختص به خود را دارد و در کل فر اف 50 پرو اخوان از دو فن کانوکشن بهره میگیرد.

فر توکار برقی F50 Pro اخوان در دو طبقه مجزا

جدیدترین محصولات اخوان

الفبای صنعت ساختمان اول ( بازرگانی حبیبی ) با داشتن موجودی کامل از محصولات اخوان ، پخش سینک اخوان ، اجاق گاز اخوان ، هود آشپزخانه اخوان ، انواع فر اخوان ( فر برقی اخوان ، فر گازی اخوان ) به عنوان نمایندگی پخش عمده شرکت اخوان میباشد.

جهت خرید حضوری در تهران نیز میتوانید از فروشگاه رسمی اخوان دیدن فرمایید .

برای بررسی و مقا یسه و لیست قیمت روز اخوان و خرید اینترنتی محصولات اخوان ، کلیک کنید .

مطالب مرتبط

نظرهای کاربران (0)